Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Plikostrada.pl - UWAŻAJCIE NA TEN SERWIS!

Utworzony przez =====, 2 stycznia 2013 r. o 20:02
Czy ktoś z tych którzy podali prawidłowy adres zamieszkania otrzymał już wezwanie do zapłaty tradycyjną korespondencją?
   
Jeśli chcecie żeby plikostrada nie wysyłała na wasz e-mail wiadomości i pogróżek to poprostu zablokujcie ich. Mi też wysyłali takie pogróżki ale ich olałem. LUDZIE NIE DAJCCIE SIĘ OSZUKIWAĆ !!. Jeśli chcecie naprawde mnieć tam u nich konto to podawajcie fałszywe dane. Oni tam piszą że jeśli nie wpłaci się do nich podanej kwoty to pozwą WAS do sądu itp. GÓWNO PRAWDA. SĄD NIE PRZYJMUJE WIADOMOŚCI PRZEZ INTERNET TYLKO PODPISANE PRZEZ WAS , WIĘC OLAĆ ICH A NAJLEPIEJ TO ZABLOKOWAĆ ICH KONTO BO JA NA POCZNIE O2 MAM TAM PO PRAWEJ STRONIE ZABLOKUJ UŻYTKOWNIKA I GO BLOKUJESZ I TRAFIA DO TWOJEJ CZARNEJ LISTY.A JEŚLI TO NIE POMOŻE TO WYDRUKUJCIE TE POGRÓŻKI I ZANIEŚCIE NA POLICJE I SPRAWA POWINNA SIĘ WYJAŚNIĆ !!! pozdrawiam !! :)
Witam właśnie dziś dostałam pisemko jakiś obłed dodzwonić się tam nie mogę bo widocznie z komórki nie można tam dzwonić. Nie mam pojęcia co z tym robić? napisali ostateczne przędsądowe wezwanie do zapłaty. Z napisanych tu opinii wstrzymam się z zapłatą zobaczę co z tego wyniknie !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy ktoś z tych którzy podali prawidłowy adres zamieszkania otrzymał już wezwanie do zapłaty tradycyjną korespondencją?
   
Jeśli chcecie żeby plikostrada nie wysyłała na wasz e-mail wiadomości i pogróżek to poprostu zablokujcie ich. Mi też wysyłali takie pogróżki ale ich olałem. LUDZIE NIE DAJCCIE SIĘ OSZUKIWAĆ !!. Jeśli chcecie naprawde mnieć tam u nich konto to podawajcie fałszywe dane. Oni tam piszą że jeśli nie wpłaci się do nich podanej kwoty to pozwą WAS do sądu itp. GÓWNO PRAWDA. SĄD NIE PRZYJMUJE WIADOMOŚCI PRZEZ INTERNET TYLKO PODPISANE PRZEZ WAS , WIĘC OLAĆ ICH A NAJLEPIEJ TO ZABLOKOWAĆ ICH KONTO BO JA NA POCZNIE O2 MAM TAM PO PRAWEJ STRONIE ZABLOKUJ UŻYTKOWNIKA I GO BLOKUJESZ I TRAFIA DO TWOJEJ CZARNEJ LISTY.A JEŚLI TO NIE POMOŻE TO WYDRUKUJCIE TE POGRÓŻKI I ZANIEŚCIE NA POLICJE I SPRAWA POWINNA SIĘ WYJAŚNIĆ !!! pozdrawiam !! :)
Witam właśnie dziś dostałam pisemko jakiś obłed dodzwonić się tam nie mogę bo widocznie z komórki nie można tam dzwonić. Nie mam pojęcia co z tym robić? napisali ostateczne przędsądowe wezwanie do zapłaty. Z napisanych tu opinii wstrzymam się z zapłatą zobaczę co z tego wyniknie !!!Ktoś tu zapytał czy pocztą tradycyjną dostał korespondencje tak właśnie mi dziś listonosz przyniusł byłam gotowa leciec na pocztę i to zapłacic ale już sama nie wiem co mam robić
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przed chwilą dostałam pismo że dnia 12.02.2014 tego roku podpisalam umowę z polikostaradą.pl tak się sklada ze tego dnia kończyłam 18 lat ( myślę ze to ma jakiś związek). Znalazlam w swojej poczcie meila od nich o aktywacji konta gdzie loginem byli mój meila a haslo: hcGcsvsko. Nie jestem w stanie sobie przypomnieć czy zakladalam na tej stronie konto, ale nawet gdyby to nie robilam tego w dzień swojej 18 i nie wymyslilam takiego hasla, ponieważ bym go nawet nie zapamietala. Pomóżcie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przed chwilą dostałam pismo że dnia 12.02.2014 tego roku podpisalam umowę z polikostaradą.pl tak się sklada ze tego dnia kończyłam 18 lat ( myślę ze to ma jakiś związek). Znalazlam w swojej poczcie meila od nich o aktywacji konta gdzie loginem byli mój meila a haslo: hcGcsvsko. Nie jestem w stanie sobie przypomnieć czy zakladalam na tej stronie konto, ale nawet gdyby to nie robilam tego w dzień swojej 18 i nie wymyslilam takiego hasla, ponieważ bym go nawet nie zapamietala. Pomóżcie!
POCZYTAJ FORUM WSTECZ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam. Dawno dawno temu.. Zarejestrowałem się na stronie Pobieraczek Jak wszyscy miałem z nimi problemy. A właściwie to im się wydawało że mam problemy. Podszedłem do całej sprawy w prosty sposób. Kierowałem się jedynie moim prawem jako klienta (ustawa itp) wykorzystując artykuły zrezygnowałem z ich usług niezależnie od tego jak interpretowali prawo pracownicy pobieraczka. I tego się trzymałem. Otrzymywałem wiele pism z groźbami. Liczyłem na to że pobieraczek pozwie mnie do sądu. Gdybym ja to zrobił, sprawa odbyłaby się w Gdańsku a ja jestem z Warszawy. Więc czekałem. No i się nie doczekałem. Pobieraczek został zamknięty. W twoim przypadku powinieneś otrzymać linka albo maila potwierdzającego zawarcie umowy na odległość z Twoimi pełnymi danymi. Nie jest to ich obowiązek ale Skoro nie mają Twoich danych osobowych to jeśli tylko podałeś maila jest to niewystarczająca informacja do zawarcia z Tobą umowy drogą elektroniczną. Nie mogą zawrzeć umowy z kimś kto nazywa się "VEWBRB$#%T" A bez Twojej zgody nie mogą na podstawie maila zasięgnąć danych o Tobie i za pomocą tych danych stworzyć umowę ponieważ umowę musisz wypełnić poprawnie sam w necie. Jeśli napiszą do ciebie o jakiejś zawartej umowie to odpisz że nie zgadzasz się na zwarcie z nimi żadnej umowy, nie zgadzasz się na przetwarzanie przez ich firmę Twoich danych osobowych itp itp i nic więcej im nie wyjaśniaj na temat tych .. csjnweyf7qerus... znaków - bo nie musisz
Jak podalem prawdziwe imię i nazwisko i email a reszta inna zmyslona to co oni moga cos zrobic ? Proszę odp mam 14lat i się boje:(.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proszę o pomoc. Napisalem prawidłowo imię i nazwisko reszta byla zmyslona i jeszcze email byl prawdziwy i teraz przychodza wiadomości na poczte internetową a podalem adres jakiejs wsi obok i teraz moja koleżanka ma mi go dać bo podalem adres jej sąsiadki :( prosze was o pomoc czy placic im ? Proszę i dziękuję .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja w lutym br także zarejestrowałam się na portalu plikostrada.pl. Nie udało mi się ściągnąć żadnego pliku, filmu itp. ponieważ mimo iż zaaktywowałam konto wyświetlała mi się informacja że moje dane osobowe są nie prawdziwe a hasło nie pasowało. Po kilku miesiącach dostałam przedsądowe wezwanie do zapłaty( mósiałam zapłaciś 119 zł dosłownie za nic) Nie jestem pewna, ale chyba juz jest za póżno na rozwiązanie umowy. Proszę doradżcie mi co mogę zrobić bo boję się że będę miała sprawę w sądzie. Z góry dziękuję :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zalozylem konto 4.02.2014. Ale bylem pijany i chcialem sciagnac piosenke ktorej nigdzie nie bylo. Podalem prawdziwe dane. + adres email. Na adres email nie wchodze. Ale pewnie dostalem te wezwania do zaplaty. Dzis przyszedl mi list od biura windykacji zeby zaplacic 113 zl bo inaczej skieruja sprawe na druge sadowa. Co mam zrobic ? Zaplacic czy olac. ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hej ja się zarejestrowałam, nie mając pojęcia o tym, że jest to płatne, nie pamiętam jakie podałam dane, ale kliknęłam w link który przyszedł na pocztę, nic nie mogłam pobrać więc darowałam sobie.  Tymczasem dzisiaj 04.05.2014 przyszła do mnie informacja, że mam zapłacić 96 złotych za zawartą z nimi umowę, straszą mnie windykacja, sądami itp.  Czytałam, że są to naciągacze, ale większość z Was w porę się obudziła i zamknęła tam konto, ja nie i nie wiem co robić???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hej ja się zarejestrowałam, nie mając pojęcia o tym, że jest to płatne, nie pamiętam jakie podałam dane, ale kliknęłam w link który przyszedł na pocztę, nic nie mogłam pobrać więc darowałam sobie.  Tymczasem dzisiaj 04.05.2014 przyszła do mnie informacja, że mam zapłacić 96 złotych za zawartą z nimi umowę, straszą mnie windykacja, sądami itp.  Czytałam, że są to naciągacze, ale większość z Was w porę się obudziła i zamknęła tam konto, ja nie i nie wiem co robić???
OLAĆ SPRAWĘ I TYLE!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludkowie drodzy. Od ostatniego maila - wezwania do zapłaty od "firmy" p.t. plikostrada jaki przepuścił mój system antyspamowy upłynął rok. Czy było coś więcej na maila nie wiem bo oburzony ilością niezamawianych reklam wszelkiego rodzaju w kwietniu zeszłego roku włączyłem opcję natychmiastowego usuwania niezamówionych reklam z folderu SPAM tak więc nie miałem dalszej przyjemności czytania wypocin tej firmy. Umowy, faktury VAT za usługę nie otrzymałem do dnia dzisiejszego choć w regulaminie jest zapis o tym że cena zawiera VAT (par. 10 regulaminu i że usługodawca dostarczy mi tę fakturę VAT (nie pro forma) via email par 12 ust. 10)  . Żadna f-ra VAT, list polecony czy nawet zwykły do mnie nie dotarł choć czekam z niecierpliwością. Nic, cisza jak makiem zasiał.  I pewnie będę dłuuugo czekał... Pozdrawiam nie bójcie się tych oszustów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z artykułu na jednym z portali internetowych dotyczących ostatnich pisemnych wezwań od plikosraczki wynika, ze UOKiK ustalił, ze firma stojąca za Plikostradą nie jest nigdzie zarejestrowana (ani w PL ani w Dubaju) i że toczą się już postępowania prokuratorskie w tej sprawie w PL.   Chyba to daje pełną jasnosc w temacie  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W dzisiejszych Onetowych technowinkach było.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W dzisiejszych Onetowych technowinkach było.
Informacje UOKIK Dokładnie Firma stojąca za serwisem jest nigdzie nie zarejestrowana ani w Polsce ani w Dubaju co jest napisane w regulaminie.  Jedna wielka ściema.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie ja tez dostałam/em taki list o zapłacenie :( , ale jak zobaczyłam/em  ze każdy z nas ma inny "Rachunek bankowy odbiorcy w Polsce" to wzięłam/em na luz :) zobaczcie jaki wy macie , ja mam  94 1750 1312 6860 1000 0074 2880 . Jak to jest jakas strona to osoba która go ma powinna mieć jeden , a nie kilka . No bez jaj  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Myślicie, ze jezelio oleje sprawe z przedsądowym wezwaniem do zaplaty, to nie bede miala z tego konseklwencji?
Dostaniesz karę śmierci, a w najleprzym razie dożywocie z możliwością ubiegania się o zwolnienie warunkowe po 60 latach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam wszystkich!   Ja też miałam tą wątpliwą przyjemność z "plikostradą" - ignoruję wytrwale ich wiadomości (nie podałam żadnych prawdziwych danych oprócz maila).   Chciałabym ostrzec (jeśli ktoś tego wcześniej nie zrobił) przed stroną "dawajmp3" - automatycznie odsyła do rejestracji w "plikostradzie". Ci żałośni naciągacze działają również pod nazwą "dobre-programy" (nie mylić z "dobreprogramy").   Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja tam zarejestrowałem sie ale po 14 dniach sie skaplem ze to oszusci cos mi na e- maila przychodzi ze mam placic co robic ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To oszustwo I naciaganie. Zarabianie na naiwnym. Niedajcie sie, sracie w gacie I co niektozy placa tym oszusta....pomysl przyszedl z anglii jak zarobic latwo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oni zeruja name typowym bojazliwym polskim kowalskim-izraelskie posuniecie.zobaczy pieknie wydrukowany list o wezwaniu do platnosci wiec placing 100zl. Ze tez polskie prawo i sad nic nie zrobilo z nimi do tej pory. Na zachodzie by to nie przeszlo a nawet bys sie mogl domagac rekompensaty za stres i straty moralne przez ich listy. Pobieraczek itp to ta sama firma, sad ich zamknal a nadal dzialaja. Trzeba by telewizje o tym zainteresowac....wiec napiszmy wszyscy o tym do tvn lub tvp1 jednoczesnie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 96 z 101

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...